Paslaugos

ASMENINĖS HIPNOTERAPIJOS IR EMOCIJŲ PALEIDIMO SESIJOS
Hipnoterapija sparčiai populiarėja dėl savo greito ir tikslaus veikimo. Regresinės hipnoterapijos sesijos gali padėti visiems laikams susitvarkyti su praeities traumomis, paleisti priklausomybes, susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir užsipildyti vidine ramybe. Paleidus tam tikrus psichologinius blokus, galima pagerinti santykį su savimi ir su aplinkiniais, pakeisti įpročius, pritraukti sėkmę bei gausą ir pakreipti visą savo gyvenimą norima linkme.
Emocijų paleidimo sesijos padeda atpažinti, išlaisvinti ir paleisti kūne įstrigusias emocijas. Išsivalius nuo metų metais kauptų nepatogių emocijų, atsiranda daugiau ramybės, sumažėja ar visai išnyksta įtampa, miegas tampa ramesnis ir gilesnis. Tuomet atsilaisvina daugybė vietos šviesioms mintims bei lengviems jausmams ir nuostabiems pokyčiams savijautoje, kurie ima natūraliai atsispindėti ir gyvenime.
ASMENINĖS NUMEROLOGIJOS KONSULTACIJOS
Numerologija, tai slaptas raktas, kuris padeda iššifruoti užuominas į Visatos paslaptis, užkoduotas mūsų gimimo datoje ir vardo reikšmėje. Numerologinės konsultacijos metu atskleista informacija gali padėti geriau save pažinti ir veiksmingai pasinaudoti tomis žiniomis, priimant svarbius gyvenimo sprendimus, ugdant vaiką, kuriant santykius ar siekiant realizuoti save būtent Jums skirtoje veikloje.
MOKYMAI
Numerologijos kursai smalsiems, žingeidiems, siekiantiems matyti kelis žingsnius į priekį. Žinios išdėstytos aiškiai ir suprantamai, su pavyzdžiais, paskaičiavimų formulėmis, bei reikšmių interpretacijomis. Šie kursai tinka tiek pradedantiesiems, tiek jau susipažinusiems su šia sritimi. Šiame kursų rinkinyje paskaičiavimus pagal Pitagorą, Taro, Vedų ir Kinų Numerologiją. Šiomis žiniomis nuo seno naudojosi didieji valstybių lyderiai ir karvedžiai, tačiau mūsų kursuose jos yra adaptuotos taip, kad būtų naudingos, siekiant tikslų ir šiame amžiuje.
Regresinės Hipnoterapijos ir Pasąmonės transformacijos kursas visiems tiems, kurie nori padėti kitiems, nors iki šiol dar niekada to nedarė ir nežino nuo ko pradėti, tiems, kurie nori padėti sau ir tiems, kurie jau dirba su žmonėmis, bet nori integruoti daugiau naujų praktikų ir metodikų. 

Dėl savo populiarumo, šis kursas startuoja jau ketvirtą kartą. Ir šį kartą jis yra papildytas nauja, mūsų dar nepaliesta, tema.